Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #624185

korai kijelentés ez, hogy álmodozás... most már nem egy alkesz van a cég élén... hanem egy milliárdos. nem hiszem, hogy az a célja, hogy 5 ft-os nyrt tulaja legyen... ő nem kovács, hanem pintér :))