Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Kétfarkú Kutyapárt: Minden párt nekünk kampányol

Netmaster Előzmény: #623621

Tudom, hogy az újracsomagolás a mantrád, de attól még hülyeség. Ez van.