Re: nincs cím
macika Előzmény: #622548azért élesben más ám, mert ott mentális nyomás van rajtad
a demó"" nem azért van hogy nézd mennyit veszitel/nyersz, hanem arra hogy kitapasztald a piacmozgásokat, mit miért és hogy megtanuld a moneymanagnetet és a rizikókat
de ügyesen 50%-ot ki lehet hozni éves alapon, 100% az kevesek kiváltsága hosszabb távon pláne