Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

macika Előzmény: #622548

azért élesben más ám, mert ott mentális nyomás van rajtad

a demó"" nem azért van hogy nézd mennyit veszitel/nyersz, hanem arra hogy kitapasztald a piacmozgásokat, mit miért és hogy megtanuld a moneymanagnetet és a rizikókat

de ügyesen 50%-ot ki lehet hozni éves alapon, 100% az kevesek kiváltsága hosszabb távon pláne