Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #619162A problémák ott kezdődnek (bár ez is nézőpont kérdése), hogy miközben egy Usa csúcsokat dönt, Dax csúcs lőtávolban, Nikkei emelkedik vagy 40%-ot stb addig a bux idei teljesítménye zéró, 0 forgalom mellett.
50 Ft osztalékkal ennyire futja miközben nagyjából a cég számai 2011-ben is 2012-es szinten voltak osztalék Ft-ra azonos , árfolyam lejjebb 2012 tavaszához képest 30%-al. Egy világrally kellős közepén, de mondhatnám Otp-t is pl, vagy Molt, vagy Richtert stb.
Pl megnézel egy Otp-t 2011 tavaszán 6-7 k között mászkált, most 4,8 közelében. Miközben a fundája szerintem jobb mint 2011-ben. A világ nagy tőzsdéinek alakulásáról nem is szólva. Ez van sajnos, buxot besorolták a szópóágra.