Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #618834figyeld meg, hogy el fog szállni az árfolyam. már én is megremegtem az újabb giga-apport miatt, feleztem is a db számot.. simán 200 fölé fogják húzni még idén ezt a sz*rt, csakhogy qrva dühös legyek és egy gigaemelkedésen is bukjak...