Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618834

figyeld meg, hogy el fog szállni az árfolyam. már én is megremegtem az újabb giga-apport miatt, feleztem is a db számot.. simán 200 fölé fogják húzni még idén ezt a sz*rt, csakhogy qrva dühös legyek és egy gigaemelkedésen is bukjak...