Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618834

mondtam... eladtam ezt, vettem pannyt, ez a szar megy vissza, a panny meg szakad... mindegy van 30k, de majdnem 56k volt...