Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Elcamino65 Előzmény: #618743

Egyetértek veled !

Gondolhatnak rólam bármit a rózsaszin szemüvegemről.

Még mindig jobban állok ezzel a ........ mint azok akik econetbe,humetbe vagy kegbe ragadta bele őtvenszeres árfolyamon. Én hatszorozással már nyereséges lennék. :-)

És bármilyen röhejesnek tűnik is szerintem nem elérhetelen.

És tisztán látszik,hogy a Phyllel akarnak is valamit,nem úgy mint az említettekkel.

Veszítenem való nem sok van.

Mindegy,hogy 20 milliót bukok el vagy 17 milliót.

Várok, nem kell a megélhetéshez a pénzem. Esetleg annyi történt,hogy mérgemben az utóbbi években nem teszek "friss" pénzt a tőzsdére.