Re: nincs cím
Elcamino65 Előzmény: #618743Egyetértek veled !
Gondolhatnak rólam bármit a rózsaszin szemüvegemről.
Még mindig jobban állok ezzel a ........ mint azok akik econetbe,humetbe vagy kegbe ragadta bele őtvenszeres árfolyamon. Én hatszorozással már nyereséges lennék. :-)
És bármilyen röhejesnek tűnik is szerintem nem elérhetelen.
És tisztán látszik,hogy a Phyllel akarnak is valamit,nem úgy mint az említettekkel.
Veszítenem való nem sok van.
Mindegy,hogy 20 milliót bukok el vagy 17 milliót.
Várok, nem kell a megélhetéshez a pénzem. Esetleg annyi történt,hogy mérgemben az utóbbi években nem teszek "friss" pénzt a tőzsdére.