Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Elcamino65 Előzmény: #618734

Igen,tudom,hogy régi motoros vagy. A "levezetédessel" teljesen egyetértek.

Kivezetés szerintem sem lesz,mert az olyan mintha megvennék a mostani apportokat készpénzért. Akkor apport nélkül is megvehették volna.

Nem beszélve arról,hogy ŐK itt a tőzsdén tudnak nagyot kaszálni akár néhány nap alatt.

K.G. 2009 !!!!!!!!!!

Ők is ezért játszadoznak a Phyllel és a Phylt felhasználva.

Néhányan milyen sokat kerestek. Az irodaépület volt tulaja. A Keg álltal is kerestek rendesen. Nem beszélva a Palota gumi és a köműves brigás volt tulajai.

A cégekre pénzt is vettek fel majd mehettek a "KUKÁBA" ! Palota GUMI !!!!!!!

Szóval hülyék lennének itthagyni a tőzsdét.

Szerintem tavaly tavasz óta újra valami NAGY gondolaton "DOLGOZNAK !

Valamiért nem idegeskedem,csak jó lenne megérezni,hogy hol kell majd eladnunk az emelkedésben.

Mert lesz,kétségem nincs efelől.

Ezért is írtam ezekről a gondolatokról a pf-re kicsit gúnyosan. Ki mit olvas ki belőle. :-)