Re: nincs cím
Elcamino65 Előzmény: #618734Igen,tudom,hogy régi motoros vagy. A "levezetédessel" teljesen egyetértek.
Kivezetés szerintem sem lesz,mert az olyan mintha megvennék a mostani apportokat készpénzért. Akkor apport nélkül is megvehették volna.
Nem beszélve arról,hogy ŐK itt a tőzsdén tudnak nagyot kaszálni akár néhány nap alatt.
K.G. 2009 !!!!!!!!!!
Ők is ezért játszadoznak a Phyllel és a Phylt felhasználva.
Néhányan milyen sokat kerestek. Az irodaépület volt tulaja. A Keg álltal is kerestek rendesen. Nem beszélva a Palota gumi és a köműves brigás volt tulajai.
A cégekre pénzt is vettek fel majd mehettek a "KUKÁBA" ! Palota GUMI !!!!!!!
Szóval hülyék lennének itthagyni a tőzsdét.
Szerintem tavaly tavasz óta újra valami NAGY gondolaton "DOLGOZNAK !
Valamiért nem idegeskedem,csak jó lenne megérezni,hogy hol kell majd eladnunk az emelkedésben.
Mert lesz,kétségem nincs efelől.
Ezért is írtam ezekről a gondolatokról a pf-re kicsit gúnyosan. Ki mit olvas ki belőle. :-)