Re: nincs cím 2013. április 30. 9:45 Sly-- Előzmény: #618227 Ennyit a 36-os támaszról... Réssel ment vissza alá. Nagy eséllyel nem mostanában lesz ismét felette. Reméljük, Tris is regél róla egy szépet....