Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #618227

Ennyit a 36-os támaszról...

Réssel ment vissza alá.

Nagy eséllyel nem mostanában lesz ismét felette.

Reméljük, Tris is regél róla egy szépet....