Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618167

új tulajok:

Buda-cash:

db szám: 65.942.398

20,87376868 %

cz-fém:

db szám: 114.146.800

36,13265473 %

wamsler:

5.404.333 db

1,710717237 %

bc 2000 (buda-cash mutyicég)

14.197.466 db

4,494143831 %

pál gyula / kisbefektető :)) /

2.844.566 db

0,900434538 %

pintér zoltán ( http://mno.hu/migr_1834/manipulalta-merleget-a-budacash-732980 )

3.335.633 db

1,055879582 %

hidashát

18.272.366 db

5,784035048 %

http://nol.hu/belfold/20120720-parancsot_teljesitenek__de_mindenki_a_masikra_mutogat

"Én egy állami tulajdonú cég vezérigazgatója vagyok 1993 óta. Parancsot hajtok végre, nem politizálok – azért maradhattam ennyi évig a posztomon – felelte Vass Sándor.

Komáromi Mátyás feltételezése szerint befolyásos emberek vadászati érdekei állhatnak a háttérben. A Hidasháti Zrt.-nek Bélmegyeren van egy vadászkastélya, ahová a gazdasági és a politikai élet befolyásos szereplői járnak vadászni. Jelenleg csak egy vaddisznóskertet bérelnek a bélmegyeri vadásztársaságtól – a gazdálkodó sejtése szerint nekik kellene nagyobb vadászterület. Komáromi Mátyás azt gyanítja, a Hidasháti Zrt.-n keresztül a vadászkastély tulajdonosainak, Végh Lászlónak és a Buda-Cash Brókerház Zrt.-ben igazgatósági tag Pál Gyulának állhat érdekében az erdőterület bővítése. Szerinte erre vall, hogy a Hidasháti Zrt. az utolsó két évben már nem művelte a használatába adott szántókat, és arra hivatkozva, hogy azok nem jó földek, lazán tudomásul vette, hogy elveszik őket az erdősítés kedvéért.

Végh László volt fideszes országgyűlési képviselő, a Hidasháti Zrt. vezérigazgatója tagadja ezt a feltételezést."

És ezt most csak 2 perc guglival találtam... KEDVES GAZDASÁGI ÚJSÁGÍRÓK, OKNYOMOZÓ RIPORTEREK, HOL VAGYTOK????

bár amit eddig megtaláltam nem csodálkozom, hogy sehol, mert ez egy igazi keményvonalas, pénzügyi maffiaszervezet....