Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618002

150k phylt ma is megvettek, nem került vissza, és nem is hatira ment... vmi azért csak készül... 38-on zárt már 2. alkalommal. vszínű a 36 már támasznak minősül, jöhet a 40, majd a 46 ft áttörése, és utána a gigaup... :))