Re: nincs cím
Elcamino65 Előzmény: #617842Én is így gondolom.
Addig jó amig hírek nélkül emelkedünk. Majd jöhetne egy pletyka: pl. Móré "egyesül"
a holdinggal .
Hírek nélkül emelkedhetnénk 70ft-80ft-ig majd a pletykára 150ft-ig és a hír után 200ft-on VISSZAADHATNÁNK a .................... !!!!!! :-)