Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Elcamino65 Előzmény: #617842

Én is így gondolom.

Addig jó amig hírek nélkül emelkedünk. Majd jöhetne egy pletyka: pl. Móré "egyesül"

a holdinggal .

Hírek nélkül emelkedhetnénk 70ft-80ft-ig majd a pletykára 150ft-ig és a hír után 200ft-on VISSZAADHATNÁNK a .................... !!!!!! :-)