Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #617769

amúgy ezmiért emelkedik? valami?

ezek is a tőzsdéből akarnak megélni mint a régiek? csak most fordított a felállással?

hatizni, átkötögetni, zkesh, ungáriás?

opciós pontok? )