Re: nincs cím 2013. április 27. 17:33 macika Előzmény: #617769 amúgy ezmiért emelkedik? valami? ezek is a tőzsdéből akarnak megélni mint a régiek? csak most fordított a felállással? hatizni, átkötögetni, zkesh, ungáriás? opciós pontok? )