Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #617547

Tegnap együtt ebédeltem 2 barátommal.

Mindkettő fideszes, az egyik kifejezetten, aktivista volt, szórólap, aláírásgyűjtés, országjárás, stb, stb.

A másik, aki eddig nem csinált semmit, minden hivatalos kormánypropagandát bevesz, ismétel mindent, mint itt a fórumon sokat. Komolyan, sokszor nagyon nagyokat mosolyogtam.

Az első, aki aktivista volt, azt mondta, már nem akkora FAN, persze fidesz szavazó, de most már várná az eredményeket, mert bizony, az eddig nem nagyon jött. Számára is elkeserítő, hogy mi van most az országban.

Megjegyezném, hogy ez a barátom igen okos, mindenféle műveltségi vetélkedőn milliókat nyert, benne van a magyar ... (Na, ezt nem írom le, mert akkor azonosítható lenne). Szóval, benne van az ország 10 legműveltebb embere között.

És mint tudjátok, madarat tolláról, ... :D