Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #617021

Nem látom értelmét egy 40 ft-ig tartó emelkedésnek. Ahogy Inflexio írta, több éves esést illene hasonló emelkedéssel lezárni. Jó lenne, ha hétről hétre pár ft-tal magasabban zárna, észrevétlenül, fel 100 fölé. Ahogy az est is lement 200-ról 12-re...