Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hosszhuszár Előzmény: #615307

most akkor 350 körül nem shortolni kellett?????

Only short, no?

Most akkor dobjam, vagy tartsam???