Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #614393

részvények? miért a fed hova önti a garast? szerintem mindenki veszi a wcpapírt az amcsi tőzsdéken