Re: nincs cím 2009. június 5. 11:32 tthhqq Előzmény: #61208 Lassan lenyomja a richtert! Vagy kijött valami hír, hogy az új influenza elleni vakcinát az Egis gyártja??? :-DDDDDDDDDDDDDD