Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Előzmény: #610610

Minek olvasod a mocskot?

Amióta leálltam a magyargyűlölő és magyarellenes uszító médiumok olvasásával, azóta hihetetlenül javult a közérzetem :)