Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Miguel Előzmény: #610166

"Nem lesz ebből átalakulás, csak kivezetés..."

Tavaly óta ezt mondogatom, mániákusan... Mos'má ketten monnnnngyuk...

:)