Re: nincs cím 2013. április 3. 18:16 Miguel Előzmény: #610166 "Nem lesz ebből átalakulás, csak kivezetés..." Tavaly óta ezt mondogatom, mániákusan... Mos'má ketten monnnnngyuk... :)