Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Pyxis Előzmény: #608439

Matgab szerintem vegyél nyugodtan MTel-t, osztalékrally nem lesz ugyan, de néhány %-os kockázati felárért megéri. Oszti után visszatölti majd a rést, eléggé kecsege.