Re: nincs cím
Tapasz Előzmény: #608394Könyörgöm mtelt nehogy vegyél :-)
És a ricsit meddig akarod még tartani?
Vegyél egist, vagy fhb-t, mert azok nincsenek, és szerencsére nincs állampapírom sem.
A tbsz államosítással egy kicsit megijesztettél :-))