Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Tapasz Előzmény: #608394

Könyörgöm mtelt nehogy vegyél :-)

És a ricsit meddig akarod még tartani?

Vegyél egist, vagy fhb-t, mert azok nincsenek, és szerencsére nincs állampapírom sem.

A tbsz államosítással egy kicsit megijesztettél :-))