Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #604715

na lássuk a hétvégét

amint látszik matgab elindult kocsival hazafele

s egyből katasztrófa helyzetet hirdettek idehaza (is) 30 cm hó, hóakadályok, hóátfúvás, lezárt utak

köszönjük tavaszgab