Re: nincs cím 2013. március 15. 9:39 macika Előzmény: #604715 na lássuk a hétvégét amint látszik matgab elindult kocsival hazafele s egyből katasztrófa helyzetet hirdettek idehaza (is) 30 cm hó, hóakadályok, hóátfúvás, lezárt utak köszönjük tavaszgab