Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Előzmény: #604344

Egyszer? Mármint ugye úgy érted, hogy EGY TÉMÁBAN?

Ha az a téma egy ORSZÁG számára létkérdés, mert mondjuk az inflációról van szó, és EBBEN A TÉMÁBAN SOHA NEM TUD JÓ VÁLASZT ADNI, akkor az vagy komplett hülye, vagy nagyon is nem az, és szándékosan hazudik az ország ellenében.

Pontosan melyik ok az, amely "felmentene" egy ilyen személyt és társaságot a villámgyors eltávolításuk alól?