Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

prfecó Előzmény: #603390

ez miért újdonság ott voltál , soós belegyezett , sőt 13o kg szőrgombóc se hosszu életű már ,szvsz..

50 milkás részlet is eldöntött tészta , felesleges bárkinek kötvényt vásárolni , hátul már pecsét került dolgokra, aki még nem tudja , hát majd megtudja a szokásos BÉT kibocsátásokból , ugy ahogy a PSZÁF meghatározza ,................ törvényesen :-))

lásd. Rába vs kisbüfi megvizsgálva 1pont után , 2 pont jön. Taretalom , azért már nincs feleősségünk kb. ennyí ))

de volt kisbüfi vs PSZÁF és Civin vs Humet hasonlóan tartalmas töörvény magyarázat

mit gondoltok miért keresem a PSZÁF ügyintézőt , oszt.vezetőt ezek adják a "szaktudást " az aláírást a kinevezett vezetők stemplizik le nevükkel!!