Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #595191

tavaly nyár óta mondom, visszanézhető. Euromannal régóta vitázunk ezen amióta tavaly tavasz után letörte 300at HUF. Magával meg 291es szint óta vitázunk ezen, azóta kötekszik velem forint ügyben!