Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #592045

ez egy kereskedelmi bankban elmegy...jegybank nem kupec....még jó hogy nem az fxpro-n 1:50 tőkeáttéttel nyomja....Ausztriában 1-2 tartomány megpróbálta (igaz sutyiban), jól rá is faragtak...