Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #589129

Félre ne érts! Nem kekeckedni akarok. Csak az ilyen tőzsdei hancúrozásokban én azt feltételelzem, hogy a végén a kicsik nyakába szórják a sz@rt. Most hogy itt éppen elszedték a kicsik papírjait, hogy tudnának ezen vagy ez alatti áron kiszórni komoly mennyiséget!? Vagy miért akarnának? (Ennél egyszerűbb lett volna nem elszedni a papírokat.) Szvsz itt komoly eladásokat csak jelenlegihez képest horrorisztikus magasságokban lennének képesek megvalósítani.