Re: nincs cím 2013. január 16. 11:51 Dmode Előzmény: #589043 kitörés az volt,de megerősítés nem jött rá,ami a legfontosabb,tehát fals az egész. te is vártad szerintem a megerősítést,de hát nem jött :)