Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #589043

kitörés az volt,de megerősítés nem jött rá,ami a legfontosabb,tehát fals az egész.

te is vártad szerintem a megerősítést,de hát nem jött :)