Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #588154

meglátjuk.. 5 év esés után a minimum, hogy 100 fölé kerüljön.... és vmi érdemi és valós tevékenység kerüljön a cégbe, akár a wamsler akár más, csak végre ne a mutyi meg lenyúlás legyen a fő profil...

mi van vajon az n-ganével?