Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #586550

Mindegy en gyorsan megvaltam a decemberi pakkomtol ma, mert nekem ilyen szennyre nincs szuksegem. Mondjuk azt sem ertem, hogy egy nagy atkoteses napon mi vitt ra, h. belevegyek, de vegul nem sult el rosszul...