Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #586551hiteles??? nem az számít nekik. ez tolvajrészvény, gyorsan, sokat kell keresni, nem keveset rendszeresen... az Jenő bá stílusa.. volt.. amíg az 1 millió Humetem van feliratú zsákban Civin bá el nem vitte a Bömbit... :))