Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #586445

a kisbüfik megint beálltak 30 ft-ra kitömetni magukat...

múlt héten kiöntötték a 30-at, ma megint 200k feletti vevő áll bent...

kíváncsi vagyok mikor jön az új nagytulaj :)))