Re: nincs cím 2013. január 7. 14:21 Zotya32 Előzmény: #586445 a kisbüfik megint beálltak 30 ft-ra kitömetni magukat... múlt héten kiöntötték a 30-at, ma megint 200k feletti vevő áll bent... kíváncsi vagyok mikor jön az új nagytulaj :)))