Re: nincs cím 2012. december 20. 23:35 matgab Előzmény: #576834 csak hogy ne legyen teljes tétlenségre ítélve ez az év, vettem egy kis 2017/I magyar államkötvényt... Erre felminősített a Fitch?? Nem ezt szokták... Szerintem ezek most hátulról akarnak engem mellbe b.szni...!