Re: nincs cím 2012. november 25. 13:33 taresz Előzmény: #576833 "Én azt vettem észre, a tétlenség a második legrosszabb dolog. (az első a teljes stop)." Ezt több soron tapasztaltam. Hibátlanul szoktam beállítani. :) 10 pöttyön belül szinte mindig fordul .