Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Microsoft:)

Zotya32 Előzmény: #583282

szépen kitervelt "privatizáció" volt ez TP és MA részéről... lehet nem ennek indult, de a keg-es beültetés után ez lehetett a jóvátétel... sikerült...