Re: Microsoft:) 2012. december 18. 13:01 Zotya32 Előzmény: #583282 szépen kitervelt "privatizáció" volt ez TP és MA részéről... lehet nem ennek indult, de a keg-es beültetés után ez lehetett a jóvátétel... sikerült...