Re: nincs cím 2012. november 28. 11:07 Sly-- Előzmény: #577744 :-)) Köszi a levelet, valami koalás lehet izgibb lett volna, de szebb mindenképp.:-) Mikor jössz má' haza, nem unod még a nyarat? Mondjuk ma itthon is 18 fok van.