Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #577744

:-))

Köszi a levelet, valami koalás lehet izgibb lett volna, de szebb mindenképp.:-)

Mikor jössz má' haza, nem unod még a nyarat?

Mondjuk ma itthon is 18 fok van.