Re: nincs cím
Ricsi Előzmény: #576813Én hasonlót csinálok cac-dax párossal azzal a különbséggel, hogy a rossz irányba menőt bővítem. Mondjuk vehettél volna otp-t 3 600-on és 3 300-on is, a 3 300-ast eladtad volna 3 600-on, a 3 600-ast 3 900-on, máris sokkal szebb lenne a világ.
Ugyanúgy hatit is adhattál volna 500 pontonként felfelé, és 500 pontonként zártad volna, már bőven nyerőben lennél.
Én azt vettem észre, a tétlenség a második legrosszabb dolog. (az első a teljes stop).