Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #574372

ja, jol... ha igy megy tovabb eleri a 0 ft-ot...

gyalazat amit itt muvelnek az epeh es haverjai... mert tuti ok allnak mogotte... marmint azok az "uzletemberek" ezt a ceget vmi "penzmosodara" hasznaljak...