Re: nincs cím 2012. november 18. 9:39 OdyMa Előzmény: #572927 Azért ez az ábra elég jól néz ki. :) Kissherceg mit mond a varázsgömböd? :D http://stooq.com/q/?s=phylaxia.hu&c=3y&t=c&a=ln&b=1