Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

prospero Előzmény: #573576

Van rá esély, hogy majd Bajnai - ha ne adj isten - ismét hatalomra kerül, megköti az IMF megállapodást és akkor majd kiderül, hogy gazdaságilag, társadalmilag milyen következmények lesznek. Nem volt e jobb a Matolcsyzmus IMF nélkül, csak akkor már késő bánat, eb gondolat.