Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Wall street Előzmény: #570849

Remélem összefognak az ellenzéki pártok, mert csak összefogással lehet megbuktatni a Zsideszt. Én bízom benne hogy lesz összefogás !