Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

BudFox Előzmény: #566673

jó ez a grafikon...tehát akkor innentől a BUX -nak nem szabad felfelé mennie ha e szerint megy... SP futureson múlik minden....most megállt az emelkedése...ha elkezdene esni akkor mi is követjük.