Re: nincs cím 2012. október 23. 18:08 wizes Előzmény: #565858 Köszi, ingyenes vagy számlának kell lenni? Én a Stooq-ot használom aés a Forexpros-t. Már nem fizetek elő reálra, ezért a AMrkers-el már nem tudok rajzolni, a swinghez nem kell.