Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #565858

Köszi, ingyenes vagy számlának kell lenni?

Én a Stooq-ot használom aés a Forexpros-t.

Már nem fizetek elő reálra, ezért a AMrkers-el már nem tudok rajzolni, a swinghez nem kell.