Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #565825

kötve hiszem. Sztem még ma fordul. A pénznyomda mindenhol él, csak egy élesebb kori van, mint az már volt idén. Túl sokat és túl gyorsan emelkedünk, ezt már vissza is adta. Ráadásul sáv aljára értünk.

Sztem napokban min. 100 pont visszaemelkedés jön. Ettől még lehet, sőt sztem lesz is az egész hét mínuszban, pénteken legkésőbb megsorozzák, de pénteken se lesz már sztem lejjebb, mint most, mmint a dax