Re: nincs cím 2012. október 23. 15:06 BudFox Előzmény: #565820 én 80 % os shortban vagyok most....nem tudom hogy jó beszálló lesz -e...te longolnád inkább ? én inkább még lefele várom....még 1000 pontot jöhetne lefele szerintem..már nagyon magasan voltak a nyugati tőzsdék.