Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #565820

én 80 % os shortban vagyok most....nem tudom hogy jó beszálló lesz -e...te longolnád inkább ?

én inkább még lefele várom....még 1000 pontot jöhetne lefele szerintem..már nagyon magasan voltak a nyugati tőzsdék.