Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #565803

én nem tudom, mit fog csinálni napközben, örülök, ha a napi mélypontot jól saccolom, és azt -3%-ra teszem, ha minden marad kb. itt, ahol most van