Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #563941Hehe marad a Bankadó is.
Matolcsy nem véletlenül most jelentette be ezt, amikor a forint megint 277 -nél volt....a legutóbb is innen kezdett el gyengülni...nagyon jól lehet ilyen bejelentésekkel sávozgatni...akik támogatják a Fidesz -t és sok pénzt várnak cserébe, pont ez kell nekik...innen megjátszva sok százmillió Ft-ot, milliárdot lehet nyerni ezzel...
és az sem véletlen hogy 4000 -alatt még azt súlykolták hogy venni kell az OTP -t..had nyerjenek akik részvényben utaznak..most lám-lám milyen gyorsan zuhan is vissza..meglátszik hogy csak nagyon rövidre vették... bár azok akik sokat kerestek már eladták hétfőn, és kedden..ma már csak a remegő kezűek szórják gyorsan...
jól felhúzták a piacokat, most akkor mehet vissza...majd ha nagyot estünk tesznek engedményeket az IMF, nek is.. :-)))