Re: phasztolcsy 2012. október 17. 9:09 Euroman Előzmény: #563891 előkerült a pf-en megint a "kedvenc" kifejezésem: kockázati étvágy....jah a lemaradók, későn ébredő longosok belépőjegye a bukások világába..