Hozzászólás
Tapasz10 től Matolcsy beszél. Hmmm. Múltkor Varga Miohály egy félmondattal azt mondta, hogy van még kit megadóztatni.... Lehet, hogy jó lesz a short?
10 től Matolcsy beszél. Hmmm. Múltkor Varga Miohály egy félmondattal azt mondta, hogy van még kit megadóztatni.... Lehet, hogy jó lesz a short?